Ramazan AL, Ramazan AL Kimdir? - Tarihi Havadis

Ramazan AL, Ramazan AL Kimdir?

Ramazan AL, Ramazan AL Kimdir?Tarihi Havadis web sayfasının kurucusu olan Ramazan AL, aynı zamanda yazılımcıaffetmez adlı sunucunun deep web uzantısının sahibidir. 


Hobi olarak sanal aleme atılan Ramazan  git gide popülerliğini arttırmış ve Türkiye web sıralamasında yerini almıştır.  Hayatı  hakkında bilgi verecek olursak, İstanbul/Sultanbeyli de 1997 yılında doğmuştur. İlk okulunu Yunus Emre ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra Anadolu İ. Lisesine gitmiş ve eğitimine  Tarih öğretmenliği bölümden devam etmiştir.


2019 yılında mezun olup, tarih bilgisi ile web, yazım bilgisini birleştirerek Tarihi Havadis, yazılımcı affetmez, şeytanbeyli adlı web sayfalarını kurmuştur. Aynı zamanda PKK, YPG, asala gibi terör örgütü destekli sitelere saldırılar yapmıştır. 


Aynı zamanda " Cengiz Han'ın  Karakteri" adlı tez çalışması yapmıştır. Türk müziği 'Mehter', İsmet Paşa, Kadı Abdurrahman Paşa gibi eserleri mevcuttur. Yazarımızın dikkat çeken özellikleri arasında olayları objektif bir şekilde ele alması örnek teşkil edecek muteber bir durumdur.

Son dönemlerde Ayyıldız TİM’in Yeni Zelanda saldırısı sonrasında siber alemde savaş ilan etmesiyle birlikte yabancı bir çok siteyi çökermiş ve adını duyurmuştur. Herhangi bir örgüte bağlı olmadan faaliyetlerini yürüten “AFFETMEZ” Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı olan herkesin karşısındadır.
9 Yorum

Parlak bir kariyeri var gibi görünüyor.

Geleceğin Halil İnalcık'ı

Tarih ve bilgisayar yazılım bilgisini birleştirip bizlere önemli bilgiler takdim etmektedir. Eserlerine bakacak olursak herkesin tarihten bir şeyler bulabileceği bilgileri birada toplama yönünden oldukça başarılı . Okuduğumda ben de büyük bir etki yarattı ve çok etkilendim.Tarih adına böylesine güzel bilgilere yer verilmesi takdire şayan.

Yigidim böyle devam...

Farklı alanları iyi sentezlemişsin.

Akademisyen Tarihçi Ramazan AL:)

Başarılarının devamı gelir inşallah.

Yazılımcı mısın

Tarih Hocam, kpss videoları çeker misiniz?


EmoticonEmoticon