Adguard 3.0.310 Full Premium Apk İndir - Tarihi Havadis

Adguard 3.0.310 Full Premium Apk İndir
AdGuard, uygulamalardaki ve tarayıcılardaki reklamları kaldıran, gizliliğinizi koruyan ve uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olan Android için benzersiz bir rootsuz reklam engelleyicisidir.

Kurulumu ve kullanımı kolaydır, güçlü ve özelleştirilebilirdir. Bir Android reklam engelleme aracından ihtiyaç duyacağınız her şeye sahiptir ve hem rootlu hem de rootsuz cihazlarda çalışır.

Root Yetkisine İhtiyaç Olmadan Reklam Engeller
Adguard 3.0.310 Premium Son Sürümdür


Her Yerde Reklamları Engeller
Tüm sistem boyunca engeller. En sevdiğiniz uygulamalardaki, tarayıcılardaki, oyunlardaki ve herhangi bir web sitesindeki video reklamları ve reklamları engeller. En iyi filtreleme kalitesini garanti etmek için düzinelerce reklam filtresi size sunulur ve düzenli olarak güncellenir.

Gizliliğinizi Önemser
Kişisel verilerinizin mahremiyetine her şeyin üstünde değer verir. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışırken, internette dolaşan çevrimiçi izleyicilerden ve analitik sistemlerinden güvende olacaksınız.

Mobil İnternetinizden Tasarruf Sağlar
Engellenen daha fazla reklam, daha az sayıda reklam indirmesi demektir. Daha az sayıda reklam yüklenmesi, daha fazla veri tasarrufu sağlar. Apk dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve mobil verinizi, reklamlara harcamak yerine, hoşunuza giden şeylere harcarsınız.

Kontrol Sende
Sonuçta bu sizin cihazınız ve neyin filtreleneceğine ve neyin filtrelenmeyeceğine siz karar verirsiniz. Temelden profesyonele kadar çok çeşitli bir uygulama yönetimi aracıdır, filtrelemeyi keyfinize göre özelleştirmenize yardımcı olur.


Adguard Premium Apk İndirme Linkleri

Mediafire
Yandex DiskEmoticonEmoticon