PUBG GFX Tool Ayarları (Resimli Anlatım) - Tarihi Havadis

PUBG GFX Tool Ayarları (Resimli Anlatım)

Arkadaşlar çoğu cihazlarda artık pubg sürekli kasma donma oyundan atma gibi sıkıntılar yaşıyor bu bazen oyundan bazende cihazdan kaynaklıdır, Şimdi gelelim gfx tool kurulum ve ayarlarını yapmaya aşağıda verdiğim ekte GFX Tool İndirip Yükleyin Cihazınıza.

GFX Tool
Developer: tsoml
Price: Free+ 

GFX Aracının Ayarları

Bu Ekranda ki Ayarların Aynısını Yapınız, Bilmediğiniz Noktaları Karıştırmayınız..gfx tool
Version
Bu, uygulamanın ayarlanması ile ilgili en önemli bölümdür. Sürüm 0.7’yi seçerseniz, uygulama hedeflenen FPS’ye erişmesi imkansız olduğu için Root erişimini isteyecektir.
Resolution
Bu bölüm oldukça açıklayıcı. OnePlus 3’teki oyun 1920 × 1080’de çalışır, böylece çözünürlüğü 960 × 540’a yarıya düşürmek daha da pürüzsüz bir alt ölçek anlamına gelir ve aynı zamanda işlenmesi gereken piksel sayısını da büyük ölçüde azaltır.
Graphics
PUBG, kullanıcılara sunulan bir dizi grafik seçeneğine sahiptir, ancak daha fazla kullanıcıya gösterilmemektedir. Burada normal olarak erişilemeyen süper yüksek grafikleri etkinleştirebilir ve düşürebilirsiniz.
FPS
Bu seçeneği 60’a ayarlamak idealidir. Değer ne kadar yüksek olursa akışkanlık o kadar iyidir, ancak daha fazla güç gereklidir.
Anti-aliasing
Kenar yumuşatma çoğu zaman dokuların “sivriliğini” kaldırır, ancak performansı düşürür. Bu devre dışı bırakıldığında daha yüksek FPS elde edersiniz.
Style
Stil, oyundaki doygunluk seviyelerini ve renklerini ifade eder. Bu ayar sadece görsel olduğu için endişelenmenize gerek yok.
Shadows
Gölgelerin devre dışı bırakılması size daha yüksek bir performans sunarken, bunları PUBG gibi oyunlarda devre dışı bırakmak genellikle kötü bir fikirdir.

Vulkan
Performansı artıran ancak desteklenen bir cihaz gerektiren Vulkan Graphics API’nın kullanımını ifade eder.

Böylelikle artık oyunumuzu sorunsuz oynayabiliriz sorununuza halen çözüm sağlanmadıysa aşagıya yorum bırakabilirsiniz 


EmoticonEmoticon